DAIWA STEEZ CUSTOM HMKL MINNOW 137SP GHOST AYU

0 Kč
Doporučená maloobchodní cena
Včetně DPH

WOBLER DAIWA STEEZ CUSTOM HMKL MINNOW 137SP

Váha
Délka
Barva
Obsah balení
Obchodní balení
MOC v CZK s DPH

Steez Custom byl vyvinut ve spolupráci s legendou ve vývoji nástrah a zakladatelem HMKL panem Kazuma Izumi a spojuje 3 hlavní prvky, které z této nástrahy dělají skutečný chytací stroj.

Obvykle tento vývojář nástrah vyrábí výhradně ručně vyráběné dřevěné woblery v limitovaných edicích. Cílem tohoto projektu bylo spojit výhody ručně vyráběných dřevěných woblerů s výhodami plastového těla, což vedlo k vyšší produkci a nižším nákladům. Velmi štíhlé tělo spolu s tichým designem a extrémními nahazovacími vzdálenostmi spojují přesně tyto aspekty a vedly k obrovské oblibě této nástrahy v Japonsku. Přední a zadní trojháček jsou spojeny s nástrahou pomocí SaqSas obratlíku v těle nástrahy a díky své volné rotaci zabraňují ztrátám během souboje. Pro maximální pohodlí byl vnitřní systém Weight-Oscillation také potažen materiálem SaqSas. Wolframové závaží Maglock Version S v těle tiše klouže po kolejnici SaqSas a stabilizuje nástrahu absolutně tiše i při silných záběrech. Speciální potápěčská lopatka je velmi štíhlá, nenápadná a lehká, což vede k velmi speciální akci nástrahy a lepší vzdálenosti nahazování. Opravdu výjimečná nástraha!

• Tělo nástrahy: jednodílné • Háčky: 3 Saqsas trojháčky • Potápivost: vznášivá • Hloubka ponoru: až cca 2.0m • Technika prezentace: steady retrieve, twitching, stop & go • Cílová ryba: okoun, pstruh, bolen, candát, štika
DAIWA STEEZ

Parametry

Stav
Novinka 2023
Ref. Délka Barva Váha Obsah balení Obchodní balení MOC v CZK s DPH
17510-902 13,7 cm ghost ayu 16,1 g 1 ks 2 711 Kč